В Україні з 1 січня зростають ціни тепло

В Україні з 1 січня зростають ціни тепло
24tv.ua

В Україні з 1 січня 2019 року зростають тарифи на тепло для населення через збільшення на 23,5% вартості газу з листопада 2018 року. На початку грудня минулого року затвердили нові тарифи на тепло для низки теплогенеруючих підприємств: тариф збільшився на 10-24%.

Так, тариф для "Львівтеплоенерго" та "Сумитеплоенерго" зріс на 17%. Тариф на тепло, яке відпускають "Криворіжтепломережа", "Івано-Франківське теплокомуненерго", "Харківські теплові мережі", "Миколаївоблтеплоенерго", КП "Гортепловодоенергія" (Хмельниччина), "Рівнотеплоенерго", "Черкаситеплокомуненерго", зріс на 18%.
Водночас суттєво знизили тариф на тепло для бюджетних установ. Наприклад, зниження тарифу "Львівтеплоенерго" для бюджетних установ склало 22%.
Зростання тарифів здебільшого пов'язане з підвищенням ціни на газ, вартість якого у складі тарифу становить 86,6%.

Нагадаємо, 19 жовтня 2018 року Кабінет міністрів України підвищив ціну на газ для населення з 1 листопада минулого року на 23,5% – до 8550 гривень за тисячу кубометрів.


В Україні з 1 січня зростають ціни тепло В Україні з 1 січня зростають ціни тепло Reviewed by Sambir.misto.in.ua on січня 01, 2019 Rating: 5
Зображення для теми від користувача Jason Morrow. На платформі Blogger.