Весна відміняється: в Україну йде похолодання

Весна відміняється: в Україну йде похолодання


Весна відміняється: в Україну йде похолодання
Весна в Україну прийде в кінці березня. Фото: Радіо Свобода
Українцям не слід чекати весняну погоду в найближчий час, до нас знову йде похолодання.
Весна в Україну прийде в кінці березня, а до цього часу країна залишиться при владі зимових морозів. Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, передає Знай.
"Перші сім днів березня будуть досить морозними. З 1 по 4 березня морози будуть на рівні 5-6 градусів, а нічні можуть доходити і до 9 градусів нижче нуля", - зазначив синоптик.
При цьому з 4 березня можливе невелике потепління і середня температура повітря вдень складе від 1 до 3 градусів морозу.
"Загалом, перші сім днів березня прораховуються холодними, правда деякі синоптики кажуть, що в Україну прийде рання весна, але мої розрахунки цього не підтверджують", - підкреслив Горбань.
Водночас синоптик Наталка Діденко пише, що похолодає в Україні вже в понеділок, 18 лютого.
"Грійтеся сьогодні, тому що завтра холодний атмосферний фронт принесе, хоч і невелике, але похолодання. Температура повітря знизиться вночі до -3 + 3 градусів, вдень від сьогоднішніх + 6 + 12 до понеділкових + 3 + 6 градусів", - зазначила Диденко.
На заході та півдні буде тепліше, місцями до +7 - +9 градусів. У свою чергу найхолоднішим повітря буде на північному сході України, навіть вдень близько нуля. Істотних опадів не очікується.
Весна відміняється: в Україну йде похолодання Весна відміняється: в Україну йде похолодання Reviewed by Sambir.misto.in.ua on лютого 17, 2019 Rating: 5
Зображення для теми від користувача Jason Morrow. На платформі Blogger.