2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків

2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків


2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків
У квартирі на просп. Павла Тичини в Києві 2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків. Фото - kyiv.npu.gov.ua
У квартирі на просп. Павла Тичини в Києві 2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків.
До поліції звернулася жінка, повідомила що її донька останні кілька днів не виходить на зв'язок. Двері квартири ніхто не відчиняє. Тіла та виснажену дитину виявили 11 травня, повідомили у відділі комунікації столичної поліції.
"Працівники карного розшуку Дніпровського управління поліції при обстеженні території біля квартири відчули специфічний запах. Після цього, слідчими було прийнято рішення відчинити двері. Поліцейські виявили в оселі мертвими 34-річного чоловіка та 28-річну жінку", - розповіла Юлія Медвідь із Дніпровського відділу поліції у м. Києві.
Видимих тілесних ушкоджень на тілах не виявлено, тож після проведення судово-медичної експертизи буде встановлена причина їх смерті. Дівчинку госпіталізували до дитячої лікарні. Її життю та здоров'ю нічого не загрожує.
Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.
В одному із сіл Білгород-Дністровського району Одеської області під час пожежі загинула 2-річна дівчинка. Трагедія сталася у салоні машини її батька.
2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків 2-річна дівчинка кілька днів сиділа біля мертвих батьків Reviewed by Sambir.misto.in.ua on травня 12, 2019 Rating: 5
Зображення для теми від користувача Jason Morrow. На платформі Blogger.