21

Волинянин, який жорстоко вбив дівчат у Києві в новорічну ніч, здійснив подібний злочин у Львові

Волинянин, який жорстоко вбив дівчат у Києві в новорічну ніч, здійснив подібний злочин у Львові

varta1.com.ua
Волинянин Сергій Ксьондзик, якого затримали за вбивство двох дівчат на Подолі, у Києві, два роки тому у Львові (теж на Новий рік) намагався скоїти подібний злочин – убивство з корисливих мотивів.
На щастя, тоді дві потерпілі вижили, пише «Обозреватель».
Як з’ясувалося, Сергій Ксьондзик, який вийшов із в’язниці у 2017 році, одну з дівчат на новорічні свята він бив по голові, обличчю й грудях. А потім забрав у неї мобільний телефон вартістю 4,9 тис. грн.
Другу жертву пограбував за два тижні, перед цим теж жорстоко побивши: синцями були вкриті груди, спина, руки й ноги. Він відібрав у дівчини $300, фотоапарат вартістю 6 тис. грн і планшет.
Характерно, що Ксьондзика тоді взяли під варту. Але в суді одна з потерпілих неодноразово скаржилася, що отримує від грабіжника погрози навіть із в’язниці. Прокуратура Львова наполягала на тому, щоб не випускати до суду рецидивіста, у якого було кілька судимостей, а один із останніх термінів – 11 років за зґвалтування неповнолітньої.
Але суд чомусь вирішив, що чоловік не є небезпечним, і в липні 2019 року його випустили під заставу в 34 тис. грн. До речі, найближче судове засідання у цій справі мало відбутися 20 січня.
У Львові у Ксьондзика є маленька дочка та колишня дружина.
Нагадаємо, днями в Києві 34-річний Сергій Ксьондзик убив 19-річну Марію Каминіну і 16-річну Єву Лисенко. У дівчат при собі були тільки мобільні телефони, недорогі прикраси й трохи грошей.
Вбивці та його 19-річній спільниці Єлизаветі Бершацькій, затриманим в Одесі, повідомили про підозру. До суду вже передали клопотання про обрання затриманим запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Волинянин, який жорстоко вбив дівчат у Києві в новорічну ніч, здійснив подібний злочин у Львові Волинянин, який жорстоко вбив дівчат у Києві в новорічну ніч, здійснив подібний злочин у Львові Reviewed by Sambir.misto.in.ua on січня 08, 2020 Rating: 5
Зображення для теми від користувача Jason Morrow. На платформі Blogger.