21

У Польщі знайшли тіла двох українців, яких шукали більше тижня

У Польщі знайшли тіла двох українців, яких шукали більше тижня

Українські заробітчани потонули під час відпочинку на озері


zaxid.net

У Польщі знайшли тіла двох українців, яких шукали більше тижня
фото TVP3 Szczecin
В поліції кажуть, що пошуки були важкими і тривали довго, адже озеро сильно замулене

Після більш ніж тижня пошуку у вівторок 26 травня на озері Нововарпеньске у Польщі (Західно- Поморське воєводство) знайшли тіла двох чоловіків, які зникли безвісти. Ними виявилися українці, що приїхали на заробітки незадовго до трагедії, повідомляє польський сайт «24kurier».

В поліції кажуть, що пошуки були важкими і тривали довго, адже озеро сильно замулене. Однак тіла знайшли і їх вже вдалося ідентифікувати.

Чоловіків 31 та 36 років шукали від 18 травня, Тоді вони поплили на човні до магазину, але дорогою назад зникли.

«Ми отримали повідомлення про зникнення 18 травня. У той час було відомо тільки, що чоловіки прийшли в магазин і відправилися за покупками. Не було впевненості, потрапили вони тоді в човен чи ні. Зараз точно невідомо, що сталося, тому що розслідування все ще триває. На озері була прокуратура, вона охороняла тіла. Ймовірно, чоловіки сіли в човен після покупки, але вони не впоралися з човном і потонули», – повідомили в управлінні поліції Нового Варпна.

Зазначимо, що затоплений човен в озері знайшли на початку тижня. Двоє українців орендували моторний човен на вихідних, аби порибалити. Відвідали крамницю на іншому боці озера. Утім, до прокату не повернулися, тож працівник фірми повідомив про це правоохоронців. Затоплений човен в озері знайшли на початку тижня


У Польщі знайшли тіла двох українців, яких шукали більше тижня У Польщі знайшли тіла двох українців, яких шукали більше тижня Reviewed by Sambir.misto.in.ua on травня 27, 2020 Rating: 5
Зображення для теми від користувача Jason Morrow. На платформі Blogger.